2018 vizyona girecek filmler

black panther (şubat ayında vizyona girmesi bekleniyor)

captain america: civil war'daki olaylardan sonrasını ele alan black panther, filmin karakterinin hikayesini sürdürüyor.
annihilation (şubat ayında vizyona girmesi bekleniyor)

bilim kurgu - korku

aynı isimdeki kitabı temel alan annihilation, kocasının hayatını kurtarmaya çalışan bir biyologun hikayesini anlatıyor. biyologun bu iş için bir felaket bölgesinde tehlikeli bir inceleme gerçekleştirmesi gerekiyor.
tomb raider (mart ayında vizyona girmesi bekleniyor)

aksiyon - macera

aynı isimdeki oyunu temel alan tomb raider, film serisini en baştan alıyor. film, lara croft'un babasının ortadan kaybolmasının ardından keşfedilmemiş adaya ilk çıkışını ve buradaki araştırmalarını anlatıyor.
ready player one (mart ayında vizyona girmesi bekleniyor)

bilim kurgu - aksiyon - macera

aynı isimdeki kitabı temel alan ready player one, herkesin temel aktivitelerini oasıs adlı bir sanal alanda gerçekleştirdiği bir distopya geleceğini hayal ediyor. oasıs'in sahibi öldüğünde arkasında galip gelenin kazanacağı büyük bir bilmece bırakıyor.
rampage (nisan ayında vizyona girmesi bekleniyor)

bilim kurgu - aksiyon - macera

aynı isimdeki oyunu temel alan rampage, bir gorili, kurdu ve timsahı devasa canavarlara dönüştüren deneyin sonrasını konu alıyor. bilim adamı bir panzehir yapıp, eskiden arkadaşı olan gorili kurtarabilecek mi?
avengers: ınfinity war (mayıs ayında vizyona girmesi bekleniyor)

aksiyon - macera

guardians of the galaxy vol. 2'nin dört sene sonrasında geçen ınfinity war, avengers'ı guardians of the galaxy ile bir araya getirerek thanos'un ınfinity stones'u toplamasına engel olmaya çalışmasını konu alıyor.
deadpool 2 (haziran ayında vizyona girmesi bekleniyor)

aksiyon - macera - komedi

filmde wade wilson hayatı için bir ilham kaynağı ararken, rüyalarına (fransız bulldoklarını yetiştirmek) ulaşmak için çabalıyor. bu devam filmi, ilk filmi ünlü yapan birçok şeyi içeriyor: bolca aksyion ve mizah.
ilk olarak https://fullhdizletr.com üzerinden izleyeceğimiz filmlerdir.

iletişimleriniz için iletişim sayfamıza gidin!

Gizlilik || Kullanıcı Sözleşmesi