başınızdan geçenler

arkadaşımla buluşucam ismi önemli değil (hüseyin)
saat 17:00 diye anlaştık tabi ben erkenden gittim ne olur nolmaz diye, saat 17:10 adam ortada yok aradım 10 dakika sonra ordayım diyo, aslında şunu söylemek istediğini anlıyorum "ben 20 dakika geç kalıcam nolurrrrrrr küfür etme"

tabiki küfür ettim... :)

sizin de son zamanlarda başınızdan geçen olaylar varmı gülmelik eğlenmelik :)
gerçektende yaşadığın tam bir dram! rabbim kimselere yaşatmasın böyle acıları.
bizde arkadaşlarla 19:00 buluşmak için sözleştik. 19:10 baktık ortada gelen giden yok aradık. 10 dakika yanınızdayız demesine rağmen 19:40 geldiler. sonra kalkıp kulağım çınlıyor diyor acaba neden :)
üniversite sınavı bitmiş.yerleştirmeler açıklanmış ve okula kayıt yapılmıştır.kalıcak yer halledilmiştir.okul başlamadan şu kampüs nerde deyip evden çıktım okulu arıyorum.tabiki ozamanlar akıllı telefon yok elimde haritalardan bakamıyorum..
git git üsküdar da bilindik bir yere(altunizade) attım kendimi yürüyom sağa sola baka baka, okula bakıyom tabela arıyorum yokk bir tane tabela işaret yokk.okula söve söve bıktım artık yolda bir dayıya rastladım.
-s.a. dayı bu ..... üniversitesi varmış burda,nerde acaba ara ara bulamıyorum.
-öyle bir ünivde yok.senin yanlışın var...
-dayı nasıl yok?!ben o okulu kazandım ama.
-nasıl kazandın..yok öyle bir okul
-dayı var işte varr....
-varsa nerde göster o zaman......
ben şok ben iptal.
cem yılmaz'ın faruk eczanesi gerçekten var yani anladım onu.
dayıdan kurtulduktan sonra dedim şurda iett durağında insanlar var onlara sorayım dedim.bu sefer daha genç bir kişiye sordum.
-s.a abi burda ..... üniversitesi varmış nerde acaba,biliyor musun??
-öyle bir okul yok,krdeş.senin bir yanlışın var.o .......hastanesidir,oda kavacıkta.
-abi ne hastanesi ünivrrsite okul okulllll
-kavacık'a 36m ile gidebilirsin,az sonra gelir.
-........
aynı gün bu 2 kişi çıldırtmıştı beni.
birkaç yıl önce üç arkadaş internetten satın aldığımız deniz manzaralı kahvaltı kuponu için şubat soğuğunda karşıya (anadolu yakası) gitmek için yollara düştük. yolu da bilmediğimiz için her araç değişiminde birilerine soruyoruz. biraz daha yol alınca tekrar birine sormak istedik. arkadaş 'balıkçı halil ne tarafta?' diye sordu. ben de atladım hayır 'balıkçı hali dediler' diğer arkadaşta 'balıkçı hanini değil mi ya o?'... tabi sorduğumuz adam şaşkın, biz birbirimize bakıp tartışıyoruz ama gülmekten başaramıyoruz. sonuç olarak 'balıkçı hali' yakınlarındaymışız :) yol boyu gülmeye devam ederek mekana ulaşmayı başarmıştık.

iletişimleriniz için iletişim sayfamıza gidin!

Gizlilik || Kullanıcı Sözleşmesi