black friday

black friday, abd'de şükran günü'nden sonra gelen ilk cuma gününe denir. gün 1932'den bu yana noel alışveriş sezonunun başlangıcı kabul edilir. mağazalar çok erken saatte açılır ve geç kapanırlar, ve beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar.

geçen sene ülkemiz belli markaların yapmış olduğu kampanya sonrasında satışlar da artış olduğu gözlenmiştir. ülkemizde "kara cuma" olarakta adlandırılmaktadır.
2017 yılında 24 kasım günü "black friday" olarak kabul edilmektedir.
( meraklısına keyifli alışverişler şimdiden)
24 kasım'da inanılmaz indirimler olacak hazırmısınız
24 kasım'da hepsiburada ciddi hazırlık yapıyormuş bilginize
black friday zamanısınırlı bir süre için 55.000'den fazla kurs yalnızca ₺25!
12 gün kaldı!
https://www.udemy.com
23 kasım akşamı hepsiburada.com başlayacakmış.
yves rocher ve flormar black friday indiriminde ben de buradayım dedi.
diğer markaları merakla bekliyoruz.
yves rocher hafta boyunca %30 indirim yaptı. kara cuma için de %30 a varan indirim diye duyuru yaptı. yani bekleneni veremedi.
bazı büyük ve dev ölçekli işletmelerin 24 kasıma özel cazip indirimler sunduğu bazı işletmelerin ise çeşitli hilelere başvurduğu (ürünün gerçek fiyatını yukarı çekip indirim uygulamak ya da indirim uygulayıp ürünü satın almak istediğiniz "son ürünü az biraz önce mağazadan ayrılan kişi aldı, o ürünün stoğu yanlış girilmiş, üzgünüm seçtiğiniz beden elimizde mevcut değil" gibi) indirim günüdür.

ülkemizde ; blackfriday, kara cuma, efsane cuma olarak karşımıza çıkmaktadır.
en sonki cumada camide müslümanlığa ve islamiyete hakaret olarak isimlendirilen indirim günü.diyanet siyasi parti megafonu oldu resmen,ayıp arkadaş.o kadar çok milletin kafasında soru var cevap bekleyen sen git bunu hutbe konusu yap.

iletişimleriniz için iletişim sayfamıza gidin!

Gizlilik || Kullanıcı Sözleşmesi