i doser nedir? ses dalgalarının beyinde etkileri

i doser, binaural dalgaları dinleyerek beyninize çeşitli sinyalleri gönderip duygusal değişimler yaşamanızı sağlar. bu dalgaların işe yaradığı bilimsel(isviçreli bilim adamları :d) olarak kanıtlanmıştır. tabi herhangi bir zararı bulunmamaktadır. bu değişimleri yaşamanızı sağlayacak çeşitli dozlar bulunmaktadır.

örnek olarak, marijuana (very strong) dozunu ele alalım. bu doz sizin "marijuana " etkilerini yaşamanızı sağlayacak binaural dalgaları içerir. tabi bu dozun derecesi "very strong" yani çok güçlüdür.

dozların dereceleri modarate (orta) , strong(güçlü), very strong(çok güçlü), very very strong(çok çok güçlü) olarak ayrılıyor.

her güzel şeyde olduğu gibi bu olayda da bir zorluk bulunuyor. binaural dalgalara adaptasyon süreci...

bu olayda yeniyseniz orta derece dozlarla başlamanız ve beyninizi bu dalgalara alıştırmanız gerekiyor. bu dozlara alışmadan güçlü dozlar alırsanız etkisini hissedemezsiniz. quick happy başlangıç için en ideal dozdur.

gözlerinize ışık gelmeyecek şekilde üzerini bağlayabilir veya karanlık bir odaya girip, stereo kulaklığınızı takıp, vücudunuzun rahat olduğu bir biçimde, sadece dinlediğiniz seslere konsantre olmanız gerekiyor.

ilk hafta her gün dinlememekle beraber ilgili dozu hissedene kadar dinlememiz gerekiyor. ilk denemede hissetmemeniz gayet normaldir. bu sebeple hissedene kadar dinlemeniz gerekmektedir. bazı günler beyninizin bu dalgaları yorumlaması için doz almadan günü geçirmeniz gerekiyor. böylece beyin duyduklarını yorumlayabilecek zamanı bulup her şeyi yerli yerine oturtuyor.

bu şekilde kendinizi alıştırıp internette bulunan birçok ücretsiz dozları telefonunuza
indirerek çeşitli kafalar yaşayabilirsiniz.

benim favori dozlarımdan bazıları şöyle,

-nitrous
10dk.lık hızlı uyuşturucu.

-trip

-peyote

-insomniac

ben ilk zamanlarımda hiçbir şey hissetmediğim için bırakmıştır. uzun bir ara verdikten sonra etkilerine inanamamıştım. bıkmadan devam edersiniz sizde başarabilir, bütün doz etkilerini kapabilirsiniz :)
digital uyuşturucu (i-doser)

iletişimleriniz için iletişim sayfamıza gidin!

Gizlilik || Kullanıcı Sözleşmesi