Duyurular

benim bi ördeğim var ve onu çok seviyorum. çok çok uzun yazasım gelmedi şimdi.

çocukluğumdan beri bir ördeğim olsun istedim. aslında çok şey istedim ama pek olmadı. çok bekledim ördek için.. bir gün benim de ördeğim olacak ve ben onu çok güzel bir yerde bakıcam diye hayal ettim. kalbimde.. ve bir gün benim de ördeğim oldu. hem de hiç beklemediğim bir şekilde. aslında varmış o.. ben yoktum dememe inat. hep inat ya bana olsun. benim de farkım yok. en güzel anda geldi ördeğim. bana sarılmayı öğreten bir ördek.. gözlerinde ben olan bir ördek.
ıslak tüylü bir ördek. ona en güzel yerde bakıyorum. büyüyor yavaş yavaş benimle beraber.. daha uçmayı öğrenecek... bu yolda hep mutlu olmasını istediğim bir ördek . gözüme bir ördeğin nasıl bu kadar güzel geldiğini bilmiyorum. uçmayı öğrendiği anda havada uçarken vurcam onu çünkü neden olmasın di mi.. ördeğim yüzer vik vik vik. en sevdiğim benim.

bilgilendirme

1 kasım itibari ile başlıyoruz.
her ay en çok düzgün entry giren yazar arkadaşımıza 1 kitap hediye ediyoruz.
(kopyalanmış entry girmek için üretilmiş içerik tarafımızca dikkate alınmayacaktır.)
moderator ve admin arkadaşlarımız kampanya dışındadır.
@kahvesozluk
@anathemarock
@bikahve
@insubordinate
@gihsas


detayları bu sayfadan görebilirsiniz.
http://kahvesozluk.com/sayfa/istatistikler.htmlhediye kitap
http://www.hepsiburada.com/kitaplar-c-2147483645
not: hediye edilecek kitabı kişi kendisi seçebilir.
ihtiyacı olan arzu ettiği bir kitap olabilir.

içerik kuralları

sözlük formatının yazarlar tarafından açıkça görülebilmesi için öncelikler "içerik kuralları" hakkında duyuru yapmayı gerekli gördük. sözlük formatının, forumdan en önemli farkı "tanım" zorunluluğu. bununla ilgili ve diğer kurallarla ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır. lütfen başlık açarken ve entry girerken bu maddelere dikkat edelim.

içerik kuralları;
1- entryler ilgili başlığa ait tanım içermeli, ilgili başlığa ait örnekler vermeli, başlığı yorumlamalıdır.soru şeklinde başlıklara cevap niteliğinde entry girilmemelidir.
2- bir başka entry’ye direkt cevap vermek, entry’ler yoluyla diğer yazarlar ile sohbet etmek yasaktır.
3- entry’ler ve açılan başlıklar imla kurallarına (mümkün oldukça)uygun olmalıdır. entryler doğrudan smiley içeremez. görünmez bkz (*) kullanılarak smiley kullanılabilir.
4- kişilerin ve kurumların tüm hukuki haklarını zedeleyebilecek entry’ler yazmak ve kişisel iletişimin ifşası yasaktır.
5- telif hakkını ihlal edebilecek link paylaşmak, pornografik içerik veya görsel paylaşmak ve diğer türkiye cumhuriyeti yasalarına aykırılık oluşturan paylaşımlar yasaktır.
6- belirlenen kurallara uygun olmayan entry’ler moderatörler tarafından, ilgili yazara sebep belirtilerek yayından kaldırılacaktır. yayından kaldırılan entry, içerik kurallarına uygun hale gelmesi durumunda tekrar yayına alınacaktır.
7- belirtilen kurallara uygun davranmayan, uyarı almasına rağmen uygun davranmamaya devam eden yazarların üyelikleri, moderatörler tarafından yapılacak oylama ile geçici olarak dondurulabilir

iletişimleriniz için iletişim sayfamıza gidin!

Gizlilik || Kullanıcı Sözleşmesi