hahed

Durum: 7 - 7 - 2 - 0 - 23.05.2018 22:32

Puan: 28 -

3 hafta önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

yolda ne yesem

bugün google play de denk geldiğim sık sık yolculuk yapanlar için oldukça yararlı mobil uygulama. yolculuk rotanı giriyorsun yolda yemek yenilebilecek mekanlar sıralanıyor ve seçtiğiniz mekanın yol güzahgahını veriyor. (bkz: teknolojinin nimetleri) http://www.yoldaneyesem.com/

pipo

uzun süredir merak ettiğim sonunda dün satın aldığım tütün içme aparatı. mısır koçanından yapılma olanlarını dün deneme imkanım oldu, ve kesinlikle şunu söyleyebilirim ki, yeni başlamayı düşünenler için harika pipolar. öncelikle fiyatları gülkökü ya da lületaşı pipolara göre çok daha ucuz ve bu ucuzluğa rağmen içimlerinde hiç bir sorun (kötü tat, çabuk nemlenme) yok. bunun dışında, corn cob pipolarda gülkökü bir pipoyu ilk aldığınızda uğraşmanız gereken pipoyu alıştırma evresine de ihtiyaç yok, doldurup fosur fosur içmeye başlayabilirsiniz. ayrıca bol bol içinize çekin. zira deneyimlerime dayanarak söylüyorum , pipo filmlerdeki janti ingiliz lordlarının içtiği gibi 10 dakka arayla bir nefes çekilince sönmüş oluyor. "yok hafız ben elimde çakmak beklerim. söndükçe yakarım" derseniz keyfiniz bilir. lakin o şekildede filmlerdeki kitap okuyup pipo içen adam ambiyansını yakalayamıyorsunuz ama daha önce bong tercih eden biri olara pipo daha bi keyf verici geldi. almayı düşünenler ben u https://www.arkadastobacco.com/ buradan aldım fiyat ve kalite olarak güzel

cctv

açılımı, “kapalı devre televizyon” anlamına gelen “close circuit television” kavramından türetilmiş sistemdir. televizyon sisteminden farklı olarak cctv, bir merkezden geniş kullanıcı kitlesine yayın yapmak yerine belli bir alandaki görüntüyü izleme sistemi olarak tanımlanabilir. günümüzde cctv, genellikle güvenlik amaçlı kullanılmasının yanında trafik kontrolü, tehlikeli bölgelerin izlenmesinde de kullanılabilmektedir.

https://www.guvenlikonline.com/ cctv sistemleri kameranın kablo aracılığıyla televizyona ya da monitöre bağlanması ile oluşmaktadır. gelişmiş bir cctv sisteminde kamera ve monitörün yanı sıra lens, switch ve kayıt cihazı(dvr, nvr vb.) gibi parçalar da bulunabilir. kameraya harici olarak eklenebilecek bir mikrofon veya kameraların üzerinde bulunan dahili mikrofonlar aracılığıyla ses kaydı da mümkün olabilmektedir.

kahve sözlük

bugün kayıt olduğum sözlük. ekşi üyeliğimin ardından keşfettim. henüz yeni ve genç bir sözlük pek üyesi olduğunu sanmıyorum tavsiyem olarak çaylaklık süreclerini kısa tutmaları her önüne gelen sözlük açıyorken çaylaklar bekletilmemeli.

satranç

dünyanın en zeki insanlar sıralamasında üç kişinin birinciliğinin bulunduğu oyun. strateji, ön görü gerektirir.

seninle ilk defa

yanılmıyorsam 2007 çıkışlı dj akman şarkısı. o zamanlar dj akma, mc serkan, crayz ossi ile tehlikeli madde adlı bir grup kurmuştu. (bkz:eski güzel zamanlar)

sözler şerefsiz oldu

güzel bir norm ender şarkısı. aynı zamanda bulutsuzluk özlemine aittir.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 7

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

iletişimleriniz için iletişim sayfamıza gidin!

Gizlilik || Kullanıcı Sözleşmesi