mondestore

Durum: 9 - 2 - 1 - 0 - 24.05.2018 11:06

Puan: 36 -

6 ay önce kayıt oldu. 2.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

ingilizce öğrenme

bire bir konuşarak ingilizce öğrenmek bence en mantıklısı eskiden hep msnden yabancılarla konusarak geliştirmeye çalışırdık şimdi ülke ülke gezip yapıyoruz . ama yeni bir yer keşfettim ülke ülke gezmeye son vererek bire bir konuşarak öğrenebileceğiniz imkanları size sunuyor. http://alphainnovativecoaching.com firma büyüksün.

tüp bebek

10. yıl hediyemiz dünyanın en güzel hediyesi

mutlu bir evliliğimiz vardı ve evliliğimiz 2. yılında bu mutluluğu taçlandırmak için çocuk yapma kararı aldık. 2 yıl boyunca tüm denemelerimize rağmen normal yollardan hamile kalamadık ve tedavi için arayışa girdik. ilk gittiğimiz doktor tanıyı koyduktan sonra dünyam karardı. eşime ileri oat tanısı kondu ve sperm azlığı vardı. doktor tüp bebek tedavisi denenebilir fakat olası doğacak çocuğumuzun yüksek ihtimalle engelli olabileceğini söyledi. eşim ve ben bu durumu ilk başlarda göze alamadık. sonraki zamanlarda eşim bu durumu takıntı haline getirdi ve ilişkimiz kötüye gitmeye başladı. agresif bir insan oldu ve bunu her ortamda sergilemeye başladığında durumun ne kadar ciddi olduğunu fark etmeye başladım. eşimden gizli birkaç doktora daha konu üzerine danıştım ve onlardan da benzer cevaplar aldım. umudumun tükenmek üzere olduğu bir anda televizyonda seval hanımı gördüm ve pgd yöntemini anlatıyordu. bu tedavi tam anlamıyla bizi anlatıyordu ve ben çok heyecanlanmıştım. eşime bir an önce bunu anlatmak ve denemek istiyordum. eşimin ilk tepkisi çok sert olsa da zamanla onunda aklına yattı ve evliliğimizin 10. yılında seval hanıma gittik. seval hanım bu gibi durumlarda pgd tedavisi ile sağlıklı embriyoların seçilebileceğini söylediğinde eşimde bende umutla mutluluktan havalara uçuyorduk. o gün eve geldiğimizde heyecandan uyuyamadık hemen ertesi gün seval hanım ve ekibi gerekli testleri yaptılar ve sonuçlara bakarak bu tedavi için uygun olduğumuzu söyledi. hamileliğim süresince hep yakından ilgilendiler ve tüm testleri yaptılar. nihayet evliliğimin 10. yılında yıl dönümümüzden 1 ay sonra hem eşime hem de bana dünyanın en güzel hediyesi kızımızı kucağıma aldım.

http://www.fertijin.com.tr/tr/

fitbas

33-34-35 ve 41-42-43-44 numara giyen kadınlar da mağazalarda kendilerine göre ayakkabı bulmakta zorlanırlar.
genelde bu kesimler normalden 2-3 kat daha fazla ödeme yaparak özel ısmarlama ayakkabı yaptırırlar. https://www.fitbas.com/ uygun ayakkabıyı bulabilirsiniz.

web tasarım

web tasarım , web sitesi tasarım ve kurulsal web tasarım konusunda gayet başarılı bir firma olan https://www.bosphorusmedia.com tavsiye ederim.

ahmet yıldızhan

oldukça başarılı bir doktor. vakti zamanında babamın bel fıtığını tedavi eden nöroşirürji uzmanı.

http://ahmetyildizhan.net/

konut kira artışı hesaplaması

tüik tarafından az önce açıklanan enflasyon verilerine göre şubat 2018'de kira artışı oranları ne kadar yapılacak, konuta ne kadar kira zammı yapılacak, kira artış oranı nasıl hesaplanacak? türkiye istatistik kurumu (tüik) şubat'ta yapılacak konut kira artışına ilişkin rakamları açıkladı. 2018 şubat ayında 2019 şubat ayına kadarkira artış oranı hesaplaması belli oldu. peki, şubat ayı konut kira artış oranı nasıl hesaplanır?

devamı ;

https://www.emlakpencerem.com/konut-kira-artisi-orani-hesaplamasi-subat-2018-yi-ufe-enflasyon-tefe-tufe/98531/

en uygun yurtlar

türkiye'deki özel yurtlara hitap edecek içinde lokasyon araması var öğrenci üniversitesine yakın mesafede veya istediği aralıkta ki özel öğrenci yurtlarını bulmasını sağlıyoruz ayrıca yurt ile iletişime geçebiliyor. bilgi vermiş olayım site hakkında. sizde bir inceleyin siteyi https://www.enuygunyurtlar.com/

dr aykut özpur

op. dr. aykut özpür 1982 yılında ısparta’da doğdu. gönen anadolu öğretmen lisesini bitirdikten sonra celal bayar üniversitesi tıp fakültesinde tıp eğitimine başladı. tıp fakültesinde, lise yıllarından beri hayalini kurduğu ve ideali olan plastik cerrahi ve mikrocerrahi hakkında bilgi ve tecrübe edinerek 2008 yılında plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi eğitimine bezmialem (vakıf gureba eah) üniversitesinde başladı.

özellikle mikrocerrahi, serbest doku nakilleri ve yağ doku kaynaklı kök hücreler üzerine çalışmalarını yoğunlaştırdı. vücudun geniş alanlarında oluşacak deri kayıpları sonucunda ölümleri azaltmak ve sağlıklı deri elde etmek amacıyla kök hücre kaynaklı yapay biyolojik deri çalışmasına başladı. bu çalışma bilim ve sanayi bakanlığı santez projesi desteğine layık görüldü. iki buçuk yıl süren deneysel ve klinik araştırmaların sonuçlarını 2013 yılında ulusal plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi kongresinde sundu. bu çalışmasıyla deneysel dalda asistan bildiri yarışması birincilik ödülü’ne layık görüldü. çalışmayı anlatan biyolojik deri makalesi, dünyanın en prestijli plastik cerrahi dergilerinden “plastic reconstructive surgery” dergisinde yayınlandı ve yılın en iyi makalesi seçildi. benzer şekilde yapay biyolojik kemik dokusu oluşturmak amaçlı geliştirilen bilim ve sanayi bakanlığı destekli projelerde de yer aldı. çalışmalarını ulusal ve uluslararası makalelerle yayınladı. ulusal kongrelerde sözlü sunumlarla çalışmalarını paylaştı.

evli, bir erkek ve bir kız çocuk babası op. dr. aykut özpür halen fulya terrace’da hizmet vermektedir.

aldığı ödüller

1. türk plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi derneği – 2013 asistan bildiri yarışması – deneysel kategori birincilik ödülü
2. plastic and reconstructive surgery – best experimental paper award - 2017 yılın en iyi çalışması ödülü

yaptığı uygulamalar

burun estetiği (özellikle karmarinoplasti tekniğinde mükemmel seviyede), revizyon burun estetiği, meme estetiği (meme büyütme, meme dikleştirme, meme küçültme, erkeklerde de jinekomasti), yüz estetiği (yüz gençleştirme, boyun germe, orta yüz germe, çene estetiği, kepçe kulak estetiği, göz kapağı estetiği, kaş kaldırma, mikro yağ enjeksiyonu), vücut estetiği (karın germe, liposuction, popo estetiği, genital bölge estetiği), ameliyatsız/medikal estetik uygulamaları (dolgu, botoks, prp, kök hücre tedavileri)

http://www.aykutozpur.com/
https://www.instagram.com/aykutozpur

alper tuncel

estetik plastik cerrahi uzmanı. amerika'da doğmuş olup çok sağlam bir kariyeri olan cerrah.
http://www.dralpertuncel.com
https://www.instagram.com/dralpertuncel/
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 9

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

iletişimleriniz için iletişim sayfamıza gidin!

Gizlilik || Kullanıcı Sözleşmesi