nonstopg0

Durum: 211 - 0 - 0 - 0 - 19.01.2018 16:41

Puan: 1389 -

11 ay önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 11

black friday

en sonki cumada camide müslümanlığa ve islamiyete hakaret olarak isimlendirilen indirim günü.diyanet siyasi parti megafonu oldu resmen,ayıp arkadaş.o kadar çok milletin kafasında soru var cevap bekleyen sen git bunu hutbe konusu yap.

cift katli otobus

beni kendinden tırsıtan ingiltere ile özdeşleşmiş otobüs çeşidi. hiç binmedim binmekte istemem :)

temel yeterlilik testi

http://www.osym.gov.tr/TR,13484/2018-ornek-soru-kitapcigi.html
yayınlanan örnek sorular.sorulara bakınca matematik testinde çok fazla değişiklik var.genelde işlem yapma becerisi,verilen formülü kullanabilirliği,okuduğunu anlama üzerine gayet kolay sorular.türkçe'de pek bir fark yok gibi.fen testi ise mat gibi formül yok sözel sorular.
bahçeli'nin deyimiyle -ösym bununla neyi amaçlamaktadır,neyin peşindedir- tanım: kolay ve siyasi kaygı sonucu çıkan üniversite geçiş sınavının ilk aşaması.

temel yeterlilik testi

2018 yılında ösym tarafından uygulanacak üniversite giriş sınavlarının ilkidir.eski sistemin ygs'si gibi.sınavda soru sayı eski sisteme göre değişti.40 türkçe,40 temel matematik,20 fen bilimleri ve 20 sosyal bilimler olmak üzere 120 soruluk test.süre artırılmış 135 dk.

reza zarab

koskocaman ülkeyi oyuncak haline getirdiler.sorsan her şey güzel,güllük gülistan.hiç bir siyasi hamlelerinde hata,kusur yok(!) her daim yabancı ülkeler bize tuzak kuruyor,yersen.makam ve para sevgisi gözünü boyayan yöneticilerle bakalım nereye kadar...

güzel kokmak

peygamber efendimiz gül kokarmış.bence her insan temiz olup güzel kokabilir.fakir bile olsa.dedem der ki " kıyafetin 100 yamalı bile olabilir fakat temiz ve düzgün olmalıdır.her yerde bir kalıp sabun ve su bulabilirsin."

2018 dünya kupası

açılış maçı bence kötü oldu.s.arabistan ve rusya...keşke italya olsaydı...favorilerim:peru,arjantin ve isveç.

en sevdiğiniz yabancı dizi

güncel dizilerden "gotham" tavsiye edilir.
ölen herkes tekrar bir şekilde dirilip geliyor: )

kahvesozluk hediye kitap kampanyasi

nasıl ben oldum la daha çok yazan arkadaşlar var gibi :)

indirim duyuruları

reza zarab

2013'te ülke kahramanı olarak atv'de bayrak önünde röportaj veren bizzat bakan elinden plaket alan ama gel gör ki şimdi gerçekleri söylüyor diye 'vatan haini,fetöcü' ilan edilen sözde iş adamı(!).
anlattıklarını yalanlayamayan havuz medya ise reza'nın söylediklerini tv'de ya da gazetede yayınlamayarak örtbas etmeye çalışıyorlar.
gün gelecek mahkeme-i kübra'da sizden teker teker bunların hesabı sorulur,garibanların ahıyla cehennemi boylarsınız inş.

başı çatlasa ağrı kesici içmeyen insan

bende böyleyimdir çünkü karaciğer ve böbrek sıkıntılarından hep tırsarım.ilaçta karaciğere çok etki eder.bir keresinde kalsiyum vitamini kullanırken böbrek taşı oluştu bir de onla uğraştım.başım çok ağrırsa gripin içerim.işimi görür.

eski sevgilinin gereksiz itirafları

hala o'nu unutmayıp vakit geçirmek için takılan tiplerdir genelde.sağlam ilişki kurmak zordur.en azından bende öyle oldu :)

metrobüs üstünde seyahat

gayet medenice en azından içinden: ) içerde kaos var.

10 şahane künefeci

hatay antakya'da bir çok dükkanda yemiş biri olarak söylüyorum ki o tat başka yerde yok.peynirin uzaması şerbetin şeker kıvamı üstünün altının pişmişliği yok arkadaş istanbul'da. ayrıca ordayken evede ısmarlamıştık bir tepsi,usta şerbeti evde dökmüştü...yok böyle tat,kıvam.
silivri kilis sofrası var sahibi has kilislidir.onlar güzel yapıyor.
üsküdar karacaahmete gelirken yol üstünde yanılmıyorsam ismi "ekol künefe"
eminönü kurukahveci mehmet efendi'ye gelmeden köşede "asi künefe"
istanbul'da yediklerim arasında en güzelleri.
ama yolunuz düşerse hatay'a orda yiyin.
ayrıca akşam akşam aklıma geldi,ağzım kamıştı.yapılır mı bu be!!:)

pegasus airlines

thy varken bu ve onur air'i kullanmak,at varken eşşeğe binmektir.tabi fiyatı çokca düşük.geçen bi tanıdığım burdan katar için gidiş dönüş bilet aldı 800 küsür aynı tarihte thy 2.000 küsürdü.yurtdışı için kullanılabilir ama yurtiçinde bulaşmayın şunlara.

gülse birsel

üşüyoruz reis.gel nolursun burhan'ıda al gel !

iddaa oyun kuralları

en büyük kural : kasa her zaman kazanır.

spotify

kullanıyorum,memnunum.üyelik bittiği zaman denizden çıkmış balık gibi olmuştum.

formula 1

  • /
  • 11
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 211

tahammül edemediğiniz şeyler

günlük işler peşinde koşarken ayak serçe parmağının ilginç köşelere çarpması.

samimiyetsiz cümleler

sunlar da var:
-ulkede verilen her sehitlerden sonra cikip ekranlarda 'sehitlik en yuksek mertebe allah banada nasip etsin' deyip. binlerce korumalarla dolasip oglunu bedelli asker yaptiran sozde sehitlik sevdalilari.
--'biz millete hizmet icin burdayiz'
---'ben dikdator olsam .......'
----'eyyyy amerika sen kimsin,biz sana mecbur degiliz' diyip abd'den yeni makam ucagi almak....
liste uzar gider....

kahvesozluk

ömrü türk kahvesi kadar uzun;içindeki muabbetlerinde kahve sohbetleri kadar samimi olmasını dilediğim garibanhane.

türkçe vikipedi

ilk kez sayenizde haberim olan site.ben hep orjinelden girerdim yasaklanınca da vpn ile giriyordum.
bundan sonra ordayım.

ayla

bu tür filmlerin artması dileğiyle...konu çok fazla ama yapımcılar hiç işlemiyor bunları.inşallah tutarda türevleri yaygınlaşır.
gidip izlenilmesi gerekir.

ege turu

hep istediğim hususen antik kentleri görmek istediğim güzargah.inşallah bir gün çanakkala'den girip antalya'dan çıkarım.bir de kafadar bir dost olacak var ya...

münir özkul

filmlerde bizi güldürsede etkileyici bir şekildede düşüncelerini aktarabilen sanatçıdır.gün gelir mahmut hoca ile eğitimin ve öğrenmenin önemini;yeri gelir yaşar usta ile bize aile ve onur kavramlarını güzelce yansıtır.

atatürk

saygı çerçevesinde herkes eleştirilebilir.demokratik toplumların temal disiplinidir herkesi doğrusu ile yanlışıyla eleştirebilmek.
tanım:ülkenin,cumhuriyetin kurucu cumhurbaşkanı;çokça borçlu olduğumuz asker ve siyaset insanı.hepimize demokrasiyi armağan etti.

iletişimleriniz için iletişim sayfamıza gidin!

Gizlilik || Kullanıcı Sözleşmesi